Yhteystiedot

Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostilla. Huomioithan, että teemme tätä vapaaehtoistyönä muun elämän ohessa. Pyrimme kuitenkin vastaamaan kaikkiin yhteydenottoihin kahden vuorokauden kuluessa. Mikäli vastausta ei kuulu, olethan vielä uudelleen yhteydessä. Kiitos!

Sähköposti: info@alajarventassutiimi.fi

Hallitus 2020


Karoliina Takamäki
karoliina@alajarventassutiimi.fi
Hallituksen puheenjohtaja


Satu Niskakangas
satu@alajarventassutiimi.fi
Varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja


Noora Lamberg
noora@alajarventassutiimi.fi
Sihteeri


Maarit Korkia-aho

maarit@alajarventassutiimi.fi


Jenni Kuisti

jenni@alajarventassutiimi.fi


Hanna-Kaisa Siekkinen

hanna-kaisa@alajarventassutiimi.fi


Maija Yliaho

maija@alajarventassutiimi.fi

Löydät meidät myös somesta